
1 Tarbell lesson costs just 2$
If you buy multiple lessons please pay me via paypal: paypal.me/kjmstore/2
example : If you buy 4 DVD Tarbell lessons (1,2,3,4) the amount will be 8$. You will pay as follows: paypal.me/kjmstore/8
***Where 8 is the amount (dollars) you have to pay for 4 lessons
After payment please send an email to the following address: magictrickfree@gmail.com
With the content is :
2.The number of lessons you buy .. here will be tarbell lesson 1,2,3,4
We will confirm and send you the DVD after 6-12 hours .. thanks for watching
Reviews:
Post a Comment